X

Günümüzde güvenlik oldukça büyük bir sorun haline gelmiştir. Güvenlik konusunda hemen her yer işi sıkıya almakta ve hem işyerlerinin hem de mal ve can güvenliğinin sağlanması için birçok önlemler almaktadır. Bu önlemlerin arasında kayıt üniteleri gelmektedir.

Önceleri çok fazla maliyete sahip olan güvenlik sistemleri artık günümüzde oldukça makul fiyatlara indikten sonra birçok kişi güvenliklerine daha fazla önem vermeye başlamıştır.

Anlık görüntü yerine devamlı kayıt

Daha önceleri anlık görüntü alan güvenlik kamera sistemleri gelişen teknolojinin sayesinde kayıt üniteleri sayesinde herhangi bir problem karşısında devamlı seyretme imkanı tanıyan sistemler üretmeye başlamıştır. Network video recorder cihazlar sayesinde analog kamera sistemlerinin yaptığı kayıt şeklinde kayıt yapar ancak daha farklı olarak network ağını kullanarak daha geniş sistemlere ulaşır.

Kayıt ünitelerinin kayıt kapasitesi hem esnek hem de daha uzun sürelidir. Network video recorderda da IP kayıt numarası bulunur. Bu kayıt numarası sayesinde her türlü erişmek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Adli olaylarda network video recorder

Genellikle güvenlik güçleri herhangi bir adli olayda ilk önce güvenlik kameralarındaki görüntüleri inceleyerek işe başlarlar. Bu yüzden kullanılan tüm IP kameraları network video recorder kayıt ünitesine sahip olmalıdır. Yaşanacak her türlü kötü olayda daha çabuk ve kolay çözüm arandığında network video recorder kayıt üniteleri ön plana çıkmaktadır.

Güvenlik sistemlerinizi yeniden gözden geçirmek ve yeni sistemler ile tanışmak istiyorsanız Bio Bilişim  güvence ve kalitesiyle profesyonel hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanızdır.

kayit-uniteleri