X

Projelendirilen sistemin tasarlandığı hali ile uygulanması safhasında da BioBilişim işletmeleri yalnız bırakmaz. Sistem nekadar iyi düşünülmüş olsa da uygulaması doğru yapılmamışsa bir anlam taşımayacaktır.

Projenin gerektiği kalitede, hakettiği ürün ve teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmesi sunduğumuz tamamlayıcı ve başarıyı getiren hizmetlerden birisidir.

BioBilişim'in ürettiği tam entegre çözümler ile sistemlerdeki hata payı minimize edilmekte, işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Örneğin yüksek katlı bir binada yapılan entegrasyon sonrasında herhangi bir katta yangın alarmı aktif hale geçtiğinde yalnızca o kattaki kullanıcılar çıkışlara sesli anons ile yönlendirilerek o kata ait çıkış kapıları boşa düşürülebilmekte, aynı zamanda ışıklı uyarı levhaları aktif hale getirilerek kullanıcı görsel olarak uyarılabilmektedir. Ya da sisteme, kullanıcıların hangi katta çalıştığına dair veriler girilmekte, binaya giriş yapan kullanıcıya otomatik olarak bir asansör çağırılabilmekte ve kullanıcı hiç bir tuşa basmadan direk katına çıkabilmektedir.

Güvenlik sistemindeki geçiş verileri alınarak PDKS yazılımı üzerinde puantajı yapılabilmekte ve SAP, IFS vb. bordro yazılımlarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Benzer şekilde başka bir sistem üzerinden iş akti sonlandırılan personelin tüm geçiş yetkileri otomatik olarak geri alınabilmektedir.

BioBilişim'in size özel entegrasyonları hakkında bilgi almak ve projenize daha fazla değer katmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Tesislerinde mevcut elektronik güvenlik sistemleri kurulu bulunan veya yeni kurulacak olan kurum ve kuruluşların talepleri üzerine ve i

İhtiyaçları doğrultusunda elektronik güvenlik sistemlerinin öncelikle yapısal olarak birbirleri ile ilişkilerinin kurulması amaçlı senaryonun oluşturulması akabinde sistemlerin donanım ve yazılım platformlarının uygun ürün ve yazılımlar ile entegrasyonu amaçlı sunulan bir hizmettir. Bu hizmet aşağıdaki ana işleri içerir.

  • Kablolama ve diğer alt yapı kurulumunun projelendirilmesi
  • Sistem, cihaz temini ve montajlarının tamamlanması
  • Eğitim ve devreye alma hizmetlerinin işletme ve güvenlik grubuna verilmesi