X
Sistemin projelendirilme ve devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışması BioBilişim' in temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren BioBilişim sistemin teslimi sonrasında da profesyonel servis hizmetlerine "Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi" ile devam etmektedir.

Konusunda uzman ve eğitimli mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşturulmuş satış sonrası servis departmanımız müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır. 

Kaliteli servisin bir gereği olarak gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmakamacıyla teknik ekibimiz, periyodik olarak satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi/yurtdışı eğitimlere katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.

BioBilişim, hizmet kalitesinin bir gereği olarak bakım sözleşmesi bulunan müşterilerinde bulunan ve hizmet yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine ikame ürün tedarik etmektedir. Böylelikle BioBilişim müşterileri bakım sözleşmesi alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar. 

Bakım sözleşmesi yapılan müşterilerde aynı gün içinde problemin giderilmesi garanti edilmekte, sözleşme bulunmayan müşterilerde de bu kalite standartı hedeflenmektedir.