X

-Emniyet Genel Müdürlüğü\Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı \Kimlik Bildirim Sistemi (KBS)’le entegre çalışır, misafir bilgilerini her gece otomatik olarak aktarımını yapar.

1774 sayılı “Kimlik Bildirme Kanunu” gereği, konaklama tesisleri Müşteri Kimlik Bildirimi gönderimi yapmadığında çok yüksek cezalar ödemek durumunda kalmaktadır. BioBilişim’ in sunduğu sorunsuz programlar,  servisler ve destek anlayışıyla, müşterilerinin karşılaşabileceği problemleri minimuma indirmesini hedeflenir.

-Kullanıcılar; Manuel Otel kat şablonunu kendi isteğine göre uyarlar ve oluşturulan katlara ait oda büyüklüğü, yatak sayısı vb. özellikleri girebilir.

-Müşterinin kaldığı oda belirlenerek kart ile oda yetkilendirmesi yapılabilir. Yetkilendirme yapılmayan kart otel odalarında herhangi bir işlem yapamaz.

-Karta kaydedilen çıkış tarihinden sonraki odaya giriş işlemleri engellenir ve olabilecek güvenlik açıklarının önüne geçilebilir.

-Kaybolan kartların oda kapısından silinmesi sağlanır. Tanımsız kartlarda kapı alarm sesi  ile uyarı verilir.

-Müşterinin odaya giriş – çıkış hareketlerinin geçmişe dönük raporları alınabilir.

-Oda durum listesi, doluluk-boşluk durumu, rezervasyon işlemleri program üzerinden gözlemlenebilir.

-Oda fiyat tarifeleri gecelik olarak tanımlanır, bu fiyatlara iskonto uygulaması yapılarak müşterilere indirim imkânı sunar.

-Müşterilerin Mini bar ve tüm otel ekstralarının takibi yaMüşterinin otel içerisinde yaptığı tüm ekstralar ve kalındığı gün tutarları faturalandırılarak çıktı alınabilir. Geçmişe yönelik bu hareketleri raporlama imkânı sunar.

– Odaların temizlik durumu, oda bilgi ekranından sorgulanır. Temizlikçilere verilen kartlar otel odasına girmeden önce uyarı verir, odaya yapılan temizlik uygulaması bilgileri anlık olarak raporlanabilir.

-Güncel Kur bilgileri manuel olarak belirlenebilir. Bu kurlar üzerinden oda fiyatlandırılması yapılabilir

-Program Türkçe, İngilizce, Rusça vb. Dillerinde opsiyonlu kullanılabilir.